9 listopad 2020

Trwa Konkurs "Odblaskowi Superbohaterowie" - prace można przesyłać jako skan

fot. KPP w Mławie
Jeszcze przed lockdownem szkół podstawowych, mławscy policjanci spotykali się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego na terenie całego powiatu mławskiego. Podczas spotkań dzieci otrzymywały elementy odblaskowe. Okazało się, że uczniowie nie tylko dobrze znają przepisy ruchu drogowego ale potrafią upominać także swoich rodziców i dziadków. Teraz na dzielne maluchy czekają nagrody w ramach konkursu "Odblaskowi Superbohaterowie". Prace można przesyłać jako skan lub zdjęcie.
REKLAMA

Organizatorem Konkursu, w ramach akcji „ODBLASKOWI SUPERBOHATEROWIE” , jest Komendant Powiatowy Policji w Mławie. Akcji patronuje Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie. Działania wspiera Miejski Dom Kultury w Mławie. Działania promują rysunkowe postaci Julka i Janek.

Co zrobić, aby wygrać nagrody a przy okazji pomóc policji w promowaniu zasad bezpieczeństwa na drodze? To proste.

- jeśli jesteś uczniem klas I-III przygotuj rysunek na temat - „Odblaskowy Superbohater to ja”

- jeśli jesteś uczniem klas IV-VI przygotuj plakat promujący używanie elementów odblaskowych z hasłem – technika dowolna.

- jeśli jesteś uczniem klas VII-VIII, przygotuj komiks „Przygody Odblaskowego Superbohatera”- technika dowolna.

Pracuj sam, tak jak potrafisz, bez pomocy dorosłego. To ma być Twoja własna, autorska praca plastyczna. Daj znać swojemu nauczycielowi, że praca jest gotowa. Możesz ją przesłać jako skan lub zdjęcie - jeśli nie wiesz jak to zrobić - w tym akurat może Ci pomóc dorosły :)

Na prace konkursowe czekamy do końca listopada. Regulamin z Aneksem dotyczącym formy elektronicznej przesyłania prac - dostępny TUTAJ.

 

asp.szt. Anna Pawłowska

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Mławie